Прес-центр


Акція від студії дизайну Nakitel!


Використайте момент і замовте сайт всього за 30 000 грн!

Поспішайте, обсяг роботи яку ми можемо виконати, зменшується з кожною годиною!

Працювати над сайтом ми будемо від дня Вашого замовлення до 29 грудня 2015 року. В ціну акції входять всі послуги по створенню сайту, окрім ліцензії та хостингу. Проекти, робота над якими вимагає більшу кількість часу, до акції не входять. Визначити обсяг проекту допоможуть спеціалісти Nakitel.

Якщо у Вас є свій бізнес і Ви хочете розвивати його далі, то створення власного сайту - ідеальне рішення. Сайт не тільки додасть компанії популярності, а і залучить нових клієнтів.

Студія дизайну «Nakitel» приготувала для Вас акцію, яка надає можливість замовити розробку веб сайту за супер ціною.

Створення сайту всього за 30 000 грн!

Умови акції:

  1. Ми виконуємо всі роботи по створенню сайту, в період від дня замовлення до 29 грудня 2015 р.
  2. Акція діє лише на ті проекти, обсяг виконання яких можливий в період акції. Визначити обсяг проекту допоможуть спеціалісти Nakitel.
  3. Ліцензія і хостинг до акції не входять.

Поспішайте замовити сайт, оскільки ми можемо виконати обмежену кількість замовлень.Початок співпраці компанії «Накітель» та юридичної фірми «ЛЕКСІТЕР УКРАЇНА»


Приватне підприємство «Накітель» в особі директора Марченка Юрія Володимировича оголошує про початок співпраці з Товариством з обмеженою відповідальністю ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЛЕКСІТЕР УКРАЇНА» в особі директора Бурикіна Євгена Вікторовича.

Мета співпраці: тісний взаємозв’язок у сфері інформаційних технологій і права, який включає в себе ефективну співпрацю в розробці програмного забезпечення та веб-ресурсів, а також у сфері надання правової допомоги, юридичних (адвокатських) і консалтингових послуг, юридичного супроводження інноваційних проектів, інвестиційних проектів і об’єктів інтелектуальної власності.

Компанія «Накітель» має 9-річний досвід у створенні та підтримці веб-ресурсів та програмного забезпечення. Її продукти відрізняються високою якістю, унікальним дизайном та зручним функціоналом.

У той же час, компанія «Накітель» завжди діє в межах правового поля. Всі її дії, без виключення, підкріплюються відповідними юридичними документами. Таким чином, ще раз підкреслюється актуальність її співпраці з ЮФ «ЛЕКСІТЕР УКРАЇНА».

Штат і багаторічний досвід висококваліфікованих фахівців ЮФ «ЛЕКСІТЕР УКРАЇНА», котрі практикують у різноманітних галузях права, дозволяє надавати клієнтам широкий спектр юридичних (адвокатських) та консалтингових послуг.

ЮФ «ЛЕКСІТЕР УКРАЇНА» входить до складу Групи компаній «LEXITER», яка об’єднує підприємства і організації, що надають правову допомогу, юридичні (адвокатські та консалтингові послуги, девелоперські послуги, послуги з оцінювання всіх видів нерухомості, а також виконуючі роботи з проектування об’єктів нерухомості всіх категорій складності, всі види землевпорядних та геодезичних робіт.Про соціальну відповідальність компанії «Накітель»


Компанія «Накітель» - один із лідерів у сфері розробки веб-ресурсів та програмного забезпечення, повідомляє про свою соціальну відповідальність.

Як компанія, яка протягом 9 років функціонує у сфері інноваційних технологій, крім комерційної діяльності, компанія «Накітель» також працює і з соціальними проектами. Таким чином, вона допомагає талановитим та перспективним людям і організаціям у розробці веб-сайтів.

Серед соціальних проектів компанії «Накітель», у першу чергу, слід відзначити Тимура Кулешова – наймолодшого мотоцикліста України. Для нього було розроблено веб-сайт. Індивідуальний мото-комбінезон дитячого розміру також було підготовлено за підтримки компанії «Накітель».

У межах соціальної відповідальності, були розроблені веб-сайти для українського танцювального колективу «Ластівка» і для Української Федерації фігурного катання на ковзанах.

Також компанія «Накітель» надає підтримку Першій Мотоакадемії України, зокрема – її видатним представникам: Славомірові Хілінському та Андрію Головні.

Компанія «Накітель» планує продовжувати свою соціальну діяльність і надалі. В цьому напрямі вона буде співпрацювати з творчими людьми, котрі прагнуть до високих досягнень, але, в той же час, відрізняються патріотизмом і здоровою життєвою позицією.Про підтримку Тимура Кулешова компанією «Накітель»


Компанія «Накітель», в межах соціальної відповідальності, надає підтримку найменшому мотоциклісту України – Тимурові Кулешову.

Підтримка включає в себе фінансовий аспект: придбання індивідуального мото-комбінезону і захисного спорядження. Також було створено персональний сайт маленького байкера, розробку якого здійснювала компанія «Накітель».

Тимур Кулешов – володар рекорду Національного Реєстру Рекордів України, як наймолодший мотоцикліст. Цю нагороду він отримав 26 квітня 2015, у віці 2,5 років.

Зараз Тимурові 2,9 років. І він динамічно розвивається в мотоциклетному виді спорту. Зокрема, він уже виступав на таких заходах, як Ukrainian Drift Challenge 2015, Київські автоперегони Wog Drive Fest, шоу-програма Чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонів (ШКМП).

Компания «Накітель» протягом 9 років працює у сфері інноваційних технологій. До сфери її діяльності входять розробка програмного забезпечення і веб-ресурсів, захист інформації та ін. Крім комерційної діяльності, компанія «Накітель» займається і соціальними проектами.