Графічний дизайн


Графічний дизайн – це дуже широке поняття, яке складається з багатьох компонентів. Це і фірмовий стиль, і реклама: друкована або зовнішня, шрифти та поліграфія.

Фірмовий стиль формується на основі єдності зображувальних прийомів, і включає в себе риси, що підкреслюють його індивідуальність. Тому вкрай важливо підібрати правильні кольори та форми при створенні логотипа, вивіски, фірмових бланків, тощо.

Реклама – це потужний інструмент, що застосовується для привертання уваги користувачів на запропонований продукт чи послугу. Її основна риса – помітність. Тому завданням графічного дизайну, в даному випадку, є забезпечення її яскравими та неординарними образами.

Шрифт – це не просто засіб передачі текстової інформації. При правильному підході, він також може привертати увагу.

Простіше кажучи, графічний дизайн – це ефективний спосіб передачі інформації. І він переслідує дві основні мети: естетичну та функціональну.

Будь-яке зображення, що виконується для того чи іншого проекту, має бути красивим, притягувати погляд і викликати позитивні емоції.

Функціональний аспект відповідає за ефективне донесення інформації до глядача. Він має не просто побачити зображення, а повинен зупинити на ньому увагу, і, як наслідок, запам’ятати.

Імідж компанії прямо залежить від графічного дизайну, який вона використовує. А його якість впливає на успіх будь-якого проекту, а відповідно – і на успіх усього бізнесу.

Ми знаємо, наскільки графічний дизайн важливий для успішного функціонування сайтів, які ми створюємо. І ми відповідаємо за його якість. Тому наші проекти завжди містять яскраві та свіжі образи, які відображають цілі і бажання наших клієнтів.