1C-Бітрікс


Що потрібно знати про «1С-Бітрікс: Управління сайтом»

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» є одним із лідерів серед платних тиражних CMS. Це професійна система керування проектами у веб-просторі. Вона є універсальним програмним інструментом для створення, підтримки та успішного розвитку різноманітних інтернет-продуктів, таких як корпоративні сайти, онлайн-магазини, соціальні мережі, інформаційні портали тощо.

«1С-Бітрікс» - це кросплатформний продукт. Тому він підтримується на всіх операційних системах.

Керувати сайтом, виявляється, не складніше, ніж працювати з найпростішою комп’ютерною програмою: наприклад, текстовим редактором чи гральним пасьянсом. Адаптивний інтерфейс «Ермітаж» зводить всі зусилля з оволодіння системою управління сайтом до мінімуму. Частка помилкових дій користувача значно знижується, а час, розрахований на внесення на сайт будь-яких змін, істотно зменшується. Це досягається завдяки інтерфейсу, який запам’ятовує переважаючі дії користувача.

Програмний продукт «1С-Бітрікс» включає в себе більше, ніж 40 модулів, призначених для керування структурою сайту, його інформаційним наповненням, онлайн-продажами, медіафайлами, блогами, рекламою, а також багатьма іншими можливостями.

Характерною рисою продукту є забезпечення високого рівня захисту сайтів від злому та хакерських атак. Це підтверджується незалежним аудитом компанії Positive Technologies. Вбудований анти-вірус, сканер безпеки, проактивний фільтр, одноразові паролі (ОТР) та інші технології захисту забезпечують не лише надійність ядра системи, але і безпеку інтернет-ресурсів, побудованих на її основі. При цьому враховуються всі надбудови і доопрацювання.

Завдяки системі «1С-Бітрікс», продуктивність веб-сайтів завжди знаходиться під контролем. Її діагностика здійснюється автоматично, і в результаті пропонуються найбільш оптимальні дії для покращення продуктивності онлайн-продукта. Пікові навантаження, велика відвідуваність, робота в умовах обмеженості ресурсів – для системи не є проблемою.

Клієнти «1С-Бітрікс» мають безкоштовну можливість автоматичного «хмарного» бекапу. 3 резервних копії сайту завжди знаходяться на збереженні в хмарі системи. При цьому вона сумісна з Google Storage, Amazon S3, Windows Azure Storage від Microsoft та іншими «хмарними» продуктами.

Завдяки інтеграції з мобільними пристроями, можна легко керувати сайтом і його функціями з допомогою планшета чи смартфона.