Інтернет маркетинг: комплексне просування сайту


У сучасному світі інтернет є віртуальним полем битви конкуруючих сайтів, які з'являються один за іншим щомісяця.

Ті компанії, які не використовують інструменти та послуги інтернет-маркетингу, найчастіше опиняються поза зоною видимості цільової аудиторії в інтернеті, і як правило, такі веб-сайти не розглядаються як інструмент продажу.

Конкуренція вигадала безліч способів для залучення відвідувачів: SEO просування, SMM або соціальний маркетинг, контекстна реклама. Також можуть використовуватися й інші способи – банерна, медійна і тізерна реклама.

Комплексне просування сайту використовує всі можливі інструменти для залучення клієнтів, застосовує всі стратегічні і тактичні дії, спрямовані лише на одне – отримати більше трафіку.

Працівники відділу інтернет-маркетингу компанії Nakitel, розробили бездоганну пропозицію комплексного просування сайту.


Включає в себе поетапні роботи:

  • аналіз;
  • рішення;
  • реалізація;
  • контроль.

Аналітика

Аналіз сайту дозволить зрозуміти, як потрібно модифікувати ресурс, щоб він оперативно та коректно потрапляв у пошукові системи, тому це перше, що роблять наші фахівці перед просуванням сайту.

Веб-аналітика дозволяє оцінити ефективність просування сайту, знайти помилки, які не дають вийти ресурсу на верхні позиції.

Комплекс послуг складається з налаштування систем збору і аналізу даних, визначає інструменти веб-аналітики під цілі сайту і формує необхідні аналітичні звіти. Аналітика сайту необхідна для створення або зміни алгоритму ефективного просування в інтернеті і використовується постійно.

Юзабіліті

Комплексна розкрутка сайту обов'язково повинна включати в себе юзабіліті - ступінь зручності роботи з сайтом. За допомогою фахівця можуть бути виявлені істотні недоліки сайту.

Першорядні елементи юзабіліті:

  • зручність навігації по розділам;
  • логічність розташування різних графічних елементів, підбір оптимального поєднання кольору, фону та тексту;
  • визначення ефективності пошуку необхідної інформації інтернет-ресурсу.

Розробка стратегії розвитку сайту та планування

Головною метою розкрутки сайту є залучення клієнтів з усіх доступних джерел. Для початку слід розробити ефективну стратегію. Будьякий сайт має певні особливості - вид діяльності компанії, наявність конкурентів і так далі.

Слід для початку зрозуміти особливості цільової аудиторії, проаналізувати активність конкурентів та динаміку розвитку ринку, а потім приступити до складання рекламної компанії. Саме на цьому етапі формується рішення для просування конкретних розділів сайту, складання семантичного ядра.

Пошуковий маркетинг

Комплексне просування сайту включає в себе SEO (Search Engine Optimization) і будь-який платний вид реклами, такий як контекстна реклама або SMM-просування.

Це один з найбільш ефективних та поширених способів получення цільовою аудиторією та безпечний метод розкрутки сайту.

Сайт буде швидко і впевнено рости в позиціях, якщо пошуковий маркетинг здійснений професіоналами.

Соціальний маркетинг

Не знати, що таке SMM (Social Media Marketing), значить не знати, що таке інтернет у цілому, а для підприємця соціальний маркетинг відіграє чи не найважливішу роль у формуванні образу продукту компанії.

Соціальні мережі, блоги та YouTube-канали – це мільйони користувачів, які можуть стати вашими клієнтами, якщо правильно про вас розповісти. За допомогою даної послуги інтернет-маркетингу ви можете донести до вашої аудиторії необхідну інформацію. Але будь-яка SMM-активність вимагає особливого контролю та напрямку.

Переваги комплексного просування сайту очевидні та незаперечні – у цьому підході застосовуються всі можливі інструменти: розробка стратегії сайту, головні механізми просування, зручність користування, а також аналіз результатів комплексного просування.

Таким чином, замовивши комплексне просування бізнесу в інтернеті у професіоналів компанії Nakitel, ви отримаєте міцну репутацію в очах цільової аудиторії.