Композитний сайт


Композитний сайт – це технологія розробки веб-сторінок, що дозволяє досягнути швидкості відклику та завантаження сайту в 100 разів вище, ніж при стандартному алгоритмі кодування.

Технологія композитного сайту Від «Битрикс» поєднує елементи статичного та динамічного контенту. Правильне ранжування та порядок завантажень елементів дозволяє значно прискорити взаємодію користувача з сайтом.

Стандартний сайт у середньому завантажується у відвідувача від 200 до 400 мілісекунд. Композитний режим зменшує час очікування до 2-4 мілісекунд.

Переваги композитного сайту
  • висока швидкість завантаження сторінок: 2-4 мілісекунд;
  • краще ранжування сторінок в пошукових системах Google та Yandex;
  • збільшення конверсії сторінок та інтернет-магазинів.
Схема роботи композитного сайту

Процес завантаження композитного сайту дещо відрізняється від стандартного, що забезпечує більш високу взаємодію з користувачем.

  1. Контент сторінок ділиться на статичну та динамічну частини. Такий спосіб допомагає запобігти повторного завантаження елементів.
  2. Статична частина відправляється у кеш-пам'ять, що економить час та дозволяє комп'ютеру сконцентруватися на завантаженні динамічних елементів.
  3. Динамічна частина завантажується автоматично та потрапляє у кеш браузера. Це забезпечує високу швидкість відгуку сторінок.

Система композитного відображення веб-сторінок створена для платформи «1С-Битрикс: Управление сайтом». Якщо на сайті є композитний режим, ви знайдете іконку (Быстро с 1с Битрикс).