Програмування 1С бітрікс


Вирішення складних технічних завдань…


Програмування сайту – це та частина роботи, яку користувач не бачить. Але, при цьому, вона є дуже важливою. Тому що саме від цього залежить те, як майбутній сайт буде функціонувати. Бездоганна робота сайту, в той же час, залежить і від системи управління, на основі якої він побудований.

У випадку застосування інтеграції з CMS, його суть полягає в заміні готового шаблону системи на свій оригінальний, створений дизайнерами. Таким чином, виходить готовий функціональний сайт, з унікальним дизайном.

Але, крім інтеграції із CMS, програмування включає в себе ще багато різних моментів. Насамперед, його суть полягає у вирішенні складних технічних завдань, які мають бути реалізовані на сайті. Головною у цьому питанні виступає бізнес-логіка веб-сайту, і від неї будуть залежати його функціональні можливості.

Процес програмування веб-сайту складний. Він включає в себе розробку модулів та компонентів, написання скриптів для реалізації функціональності, притаманної конкретному сайту.

Говорячи більш загально, те, що не виходить реалізувати за допомогою стандартних можливостей CMS, робиться за допомогою програмування.

Наші фахівці є професіоналами своєї справи. Тому що вони дуже добре оперують своїми математичними знаннями у php-програмуванні. У той же час, вони використовують новітні технології у виготовленні веб-ресурсів. Свою частину роботи із створення сайтів вони виконують якісно і в чітко обумовлений термін.