Контент


При просуванні сайту в інтернеті, першочергову роль відіграє його веб-контент - це всі статті, зображення, аудіо та відео файли. Одним з найважливіших наповненням сайту є текст, створення якого має свої особливості.

Основні відмінності написання якісного SEO-тексту від простого набору слів - це обсяг, інформативність, читабельність і грамотність. Якісний текст допомагає пошуковим роботам визначити тематику матеріалу за ключовими словами (keywords). 

Тому важливо створювати тексти, враховуючи правила оптимізації та алгоритми роботи пошукових систем. Крім того, необхідно враховувати важливість заголовків, правильне розташування абзаців, знати, що таке маркірування і демаркувати списки, таблиці, використовувати ключові слова в потрібному процентному співвідношенні.

Ігнорувати правила написання можна, тому що найчастіше саме від цього залежить позитивні результати ресурсу.

Основні правила SEO-копірайтингу:

 1. Унікальність (крім важливості для пошукових систем, тексти повинні бути авторськими, які легко читаються, підвищують продажу і збільшують число відвідувачів);

 2. Оригінальність і достовірність інформації (інтернет переповнений беззмістовною інформацією, читач вже давно втомився від поверхневих текстів);

 3. Відсутність орфографічних і пунктуаційних помилок (велика кількість граматичних помилок сильно підриває довіру до ресурсу);

 4. Відповідність вимогам пошукових систем (саме за ключовими словами пошукові системи знаходять статті, тому дуже важливо не забувати про keywords);

 5. Заголовки (багато користувачів не читають зовсім статті на сайтах, вони пробігають поглядом і їх можна зупинити тільки заголовками. Розрізняють декілька видів заголовка - title, h1, h2, h3, h4, h5, h6. Тег h1 - це зміст статті, теги h2-h6 - це заголовки, які розбивають текст на смислові блоки, саме вони легко впіймають читача статті);

 6. Цілісне оформлення тексту і додатковий контент (крім того, що абзац повинен включати в себе не більше 5 речень, великі статті повинні бути розбиті на глави, а також важливо знати, що будь-який текст без ілюстрацій і допоміжних матеріалів читається тяжко).

Фахівці компанії Nakitel враховують всі правила і рекомендації пошукових систем, при написанні текстів для всіх наших проектів.
Веб-контент

Наповнення сайту: веб-контент і його різноманітність

Веб-контент завжди мав вирішальну роль в просуванні сайту. Він вже багато років є найважливішою складовою. Контент - це те, заради чого відвідувачі переходять на веб-сайт, тому він повинен бути різноманітним, тематичним унікальним та цікавим.

Крім текстового контенту існує мультимедійний контент, присутність якого зробить вашу сторінку більш релевантною та унікальною.

Види мультимедійного контенту:

 1. Графічний контент (фотографії, графіки, інфографіки, схеми, таблиці та ін.);

 2. Відеоконтент (короткі кліпи, вітання, відеопрезентації, віртуальні тури по сайту, навчальні відео, відеоогляди товарів, фільми і багато іншого);

 3. 3D моделі і анімація (використовується досить рідко, найчастіше даний вид контенту доречний на сторінках інтернет-магазинів, але має сильний вплив на покупців);

 4. Аудіо (музика, інтерв'ю, подкасти, лекції, вебінари. Найцінніший аудіоконтент - той, який клієнт не зможе почути більше ніде).

Веб-контент і його різноманітність

Захист веб-сайту від копіювання

Якісний та унікальний контент - це в наш час велика рідкість. Тому багато власників сайтів мають можливість заборонити копіювання зі своїх сайтів текстові та графічні матеріали. Крім того, що у вас відбирають вашу (або вашого генія-копірайтера) розумову працю, копіювання з вашого сайту унікального матеріалу призводить до поганої індексації в інтернеті.

Основні способи захисту сайту від копіювання:

 1. Спеціальний скрипт (встановивши на сторінці веб-сайту скрипт, можна заблокувати контекстне меню і праву кнопку миші плагіаторів);

 2. Неможливо виділити текст (заборона на виділення тексту в CSS-стилях - «noselect»);

 3. Спеціальні плагіни (різноманітність багатьох плагінів дозволяють побічно заборонити копіювання);

 4. Захист зображення (нанесення водяного знаку на тлі графічного контенту, який практично неможливо видалити).

Додаткову інформацію про написання і захист контента ви можете дізнатися за телефоном у наших менеджерів або звернутися до нас через форму зворотного зв'язку.

Замовити веб-контент для сайту

Компанія Nakitel пропонує послуги копірайтерів, які з легкістю створять унікальні і цікаві тексти, які викличуть довіру до сайту і у користувачів, і у пошукових систем. Наші методи - надійні і сучасні.

Вартість послуг компанії Nakitel залежить від термінів і трудомісткості поставлених завдань і узгоджується з кожним замовником індивідуально.