Послуги


Розробка сайту

Розробка сайту – це процес створення веб-продукта. Він складається з декількох етапів. Це дизайн, прототипування, аналіз та аудит, верстання, інтеграція, програмування і, насамкінець, тестування. Залежно від завдань кожного окремого продукту, ті чи інші етапи можуть бути відсутні, або ж, навпаки, тісно пов’язані.

До кожного проекту ми застосовуємо індивідуальний підхід. У той же час, кожний з етапів розробки нами виконується від початку і до кінця, з високою часткою відповідальності та повагою до клієнта.


Графічний дизайн

Графічний дизайн – це дуже широке поняття, яке складається з багатьох компонентів. Це і фірмовий стиль, і реклама: друкована або зовнішня, шрифти та поліграфія.

Фірмовий стиль формується на основі єдності зображувальних прийомів, і включає в себе риси, що підкреслюють його індивідуальність. Тому вкрай важливо підібрати правильні кольори та форми при створенні логотипа, вивіски, фірмових бланків, тощо.


Інтернет-маркетинг

Інтернет-маркетингом прийнято вважати комплекс дій, що допомагають просуванню сайту. Він може підвищити пізнавальність бренду і лояльність користувачів до компанії.

Інтернет-маркетинг дуже ефективний для сфери продажів, тому що відрізняється швидким розповсюдженням інформації і широким охопленням аудиторії за короткий час.


Підтримка

Було б неправильно вважати, що створення хорошого сайту, з унікальним та якісним наповненням – це запорука повного успіху. Не зовсім так. Насправді, створити хороший продуктивний сайт мало.

Його ще треба і підтримувати. Тому що, з плином часу, він може втратити свою ефективність, а може і зовсім перестати працювати.