Бітрікс 24


«Битрикс24» - це система інструментів для управління та організації робочого процесу компанії. «Битрикс24» значно спрощує взаємодію відділів та співробітників. Це ефективний спосіб підвищити продуктивність праці та можливість контролювати виконання поставлених завдань на всі 100.Основні можливості «Битрикс24»:

  • корпоративний чат,
  • контроль над перебігом проектів,
  • співробітництво з клієнтами,
  • робота з документами та рахунками,
  • оцінка ефективності роботи та формування статистики.

«Битрикс24»: можливості сервісу

Соціальна мережа для співробітників

«Битрикс24» робить комунікацію з колегами та керівництвом швидкою та зручною. Тепер вирішувати усі робочі процеси просто. Виконуйте локальні задачі та збирайте наради за допомогою текстового, голосового та відео-чату. «Битрикс24» економить час для співробітників та робить спілкування простішим.

Контроль над виконанням задач та цілей

Створюйте список задач та призначайте керівників. Контролюйте виконання завдань та його якість за допомогою декількох кліків. Автоматизуйте часті завдання та спростіть документообіг між відділами.
Встановлюйте нові цілі, призначайте відповідальних за їх виконання, оцінюйте якість виконання та інші робочі моменти. Діаграми та графіки допоможуть створити та коригувати плани та формувати статистику. Користуйтеся календарем виконання задач, і всі цілі будуть досягнуті вчасно.

Конференції та дзвінки

Використовуйте комп’ютер, планшет чи смартфон для контакту зі співробітниками. Створіть голосову чи відео-конференцію за один клік та обговорюйте нагальні питання без відриву від робочого місця. Усі колеги знаходяться на відстані кліка. Історія обговорень зберігається. Організуйте спільну роботу над проектами та працюйте з документами в онлайн-режимі.

Хмара «Битрикс24»

Зберігайте корпоративні файли на диску «Битрикс24». Організуйте робочий процес максимально зручно. Розмістіть загальнодоступні файли на диску та створіть власні сховища для кожного з відділів. Тепер запит необхідних документів та їх отримання – справа кількох хвилин.
Для кожного документа зберігається історія змін. При необхідності можна відновити будь-яку з попередніх версій. Шифрування інформації відбувається з використанням SSL-сертифіката, тому в системі безпечно зберігати навіть файли обмеженого користування.

Планування та календар

Використовуйте свій час ефективно. Плануйте зустрічі в системі та ведіть облік обговорених питань. В сервісі доступний протокол зустрічей та створення звітів. Синхронізуйте календар з iPhone, iPad, Android, MacOS, MS Outlook та отримуйте сповіщення про нову зустрічі чи зміни у розкладі миттєво.
Планувальник задач робить більш зручним постановку цілей зустрічі та сповіщення учасників. Підберіть час, зручний для всіх, та обговорюйте важливі питання.

Робота с клієнтами

Фіксуйте усі особливості співробітництва з кожним клієнтом. Опрацьовуйте “холодну базу” контактів за заповнюйте списки цільової аудиторії.
«Битрикс24» спрощує процес комунікації з клієнтами. Здійснюйте робочі дзвінки прямо в системі. Інформація про угоди та інші особливості роботи доступна прямо під час розмови. Додавайте нові відомості в картку клієнта та зробіть переговори зручними та приємними для обох сторін.

Електронна пошта «Битрикс24»

Створюйте корпоративний домен електронної пошти та працюйте з листами. Все безкоштовно та абсолютно без обмежень. Це одночасно іміджеве рішення та спосіб спростити процес комунікації між співробітниками.