Інформаційна та технічна підтримка сайту


Послуги з підтримки сайту


Було б неправильно вважати, що створення хорошого сайту, з унікальним та якісним наповненням – це запорука повного успіху. Не зовсім так. Насправді, створити хороший продуктивний сайт мало. Його ще треба і підтримувати. Тому що, з плином часу, він може втратити свою ефективність, а може і зовсім перестати працювати. Це може бути обумовлено наступними причинами:

  • Застарілий матеріал – інформація, що з часом не оновлюється, обов’язково призводить до думки, що з сайтом чи з компанією щось не так. А контент, який динамічно оновлюється, навпаки, говорить про активну життєдіяльність і першого і другого. Крім того, оновлення інформації – це аспект, який впливає на формування позиції в пошукових системах.
  • Проблеми з хостингом – його несвоєчасна сплата або негаразди, що виникають з вини провайдера.
  • Помилки в коді, які не були помічені під час випуску продукту, або ж виникли пізніше з вини його адміністратора.

Так чи інакше, всі вищезазначені проблеми стосуються кожного, без виключення, сайту. Тому, питання підтримки жодним чином неможна залишати без уваги.

Не має значення, яка компанія займалася створенням вашого сайту: наша чи будь-яка інша – ми з радістю візьмемо на себе роботу з його підтримки. І ви залишитесь задоволені результатом.