Налаштування контекстної реклами


Контекстна реклама - це особливий вид реклами в Інтернеті, який дозволяє розміщувати оголошення в платній видачі пошукових систем в соціальних мережах і на сайтах рекламних мереж партнерів.

За допомогою контекстної реклами можна швидко просунути практично всі види товарів та послуг. Ефективність правильного налаштування в тому, що перейти на сторінку з товаром можуть вже на протязі доби після налаштування. Як правило, контекстну рекламу рекомендують новим сайтам, як надійний спосіб привернути цільову аудиторію, яка ще не знає про існування нового сайту. Налаштування контекстної реклами включає в себе: вибір реклами, пристроїв на яких вона буде показана, мови, таргетинг та гео-тергерінг.

Види контекстної реклами:
  • Текстова пошукова реклама (в пошуковій видачі).
  • Тематична реклама (на сайтах партнерів).
  • Поведінкова (ремаркетинг та ретаргетінг).
Вид реклами залежить від контенту який просувається в системі. Найбільш відповідний варіант реклами для сайту визначає фахівець.

РЕКЛАМА ЧЕРЕЗ GOOGLE ADWORDS

Google Adwords - це зручний і ефективні сервіс, який допоможе за короткий час створити рекламу у платній видачі пошукової системи Google. Показується реклама вгорі, з боку або в низу першої та другої сторінки.

Автоматизація в цьому сервісі може проходити вручну, або ж з використанням скриптів. Google Adwords замовляють користувачі з країн наближені до Європи. Гео-таргетинг яких націлений на європейські країни.
РЕКЛАМА ЧЕРЕЗ GOOGLE ADWORDS

Контекстна реклама Google Adwords налаштовується таким способом:

  1. Вибір бюджету та типу рекламної кампанії. Допоможе провести розрахунок вартості контекстної реклами.
  2. Підбір ключових запитів та створення списку мінус-слів. Широкий список мінус-слів дозволяє зекономити бюджет.
  3. Таргетинг. Допомагає звузити аудиторію споживачів.
  4. Вибір регіону.
  5. Текстове оголошення і ставки.

РЕКЛАМА ЧЕРЕЗ ЯНДЕКС ДІРЕКТ

Система Яндекс Дірект працює за схожим принципом з Google Adwords, але має деякі особливості та відмінні можливості. Транслюється по черзі в пошуку, внизу або вгорі.
У сервісі є певні правила показу реклами, які залежать від CTR (клікабельність оголошення) і CPC (ціна за клік). Чим вище такі показники, тим більше шансів у оголошення потрапити в гарантовані покази. Рекламу в Яндекс Директі замовляють в основному користувачі з країн Росіїї та колишнього СНД.
РЕКЛАМА ЧЕРЕЗ ЯНДЕКС ДІРЕКТ

Вартість контекстної реклами

Перш ніж налаштовувати рекламу, фахівці визначають цільові сторінки сайту, роблять аудит, після, настройку та розміщення. Вартість контекстної реклами в Google і Яндекс може бути абсолютно різною, оскільки системи відрізняється особливостями настройки. Кожен проект прораховується і налаштовується індивідуально. Додаткову інформацію про вартість настройки контекстної реклами в Google Adwords і Яндекс Дірект уточнюйте у нашого фахівця.

Контекстна реклама - ефективне та швидке рішення для старту.