Дизайн сайту та його розробка


Дизайн – це ключовий етап створення сайту. Саме від цього залежить те, який вигляд він буде мати, скільки потенційних клієнтів може привернути. Адже недостатньо просто знайти сайт – його потрібно запам’ятати і захотіти повернутися. І повертатися знову і знову.

Наявність необхідних інструментів та їх зручне розташування – це запорука успіху будь-якого додатку чи веб-продукта. Коли клієнт задоволений їх використанням, у нього не виникає бажання спробувати продуктів-аналогів. А що іще треба?

На основі побажань замовника, а також залежно від сфери його діяльності, дизайнер створює макет однієї або декількох сторінок майбутнього сайту. Зовнішній вигляд макета повністю відображає задуману сторінку, включаючи кольорові рішення, наявність певних кнопок чи інструментів.

Під час презентації дизайнерського макета, клієнт чітко бачить, як буде виглядати його сайт, і уявляє, як він буде функціонувати. Також він може внести додаткові побажання, для доопрацювання проекту, які обов’язково будуть враховані під час створення нового макета.

Наша команда дизайнерів – це не просто творчі люди. Це професіонали, які майже на інтуїтивному рівні знають, що потрібно клієнтові, і в найкоротший термін можуть створити стильні та незабутні образи додатків та сайтів. Дизайнерський відділ – це гордість нашої компанії.