Соціальна відповідальність

//Соцiальна вiдповiдальнiстьСоцiальна вiдповiдальнiсть

Про обов'язки…

Соціальна відповідальність відіграє дуже велику роль для нашої компанії. На нашу думку, це обов’язкова та невід’ємна частина будь-якого суспільства. Адже підтримка потрібна всім. Але вкрай важливо підтримувати молодих і талановитих людей – щоб країна потім дізналася про своїх героїв і могла ними пишатися.

А ми пишаємось, що допомагаємо розвиватися маленькому обдарованому мотоциклісту – Тимуркові Кулешову. Ця дитина вже в 2,5 роки стала рекордсменом Національного реєстру рекордів України. Він – це майбутнє нашої країни. Тому ми просто зобов’язані його підтримати. Він матиме свій власний сайт, який розкаже людям про цього маленького байкера, і буде висвітлювати його досягнення та перемоги. Ми це зробимо.

Нашу прихильність до мотоспорту підтверджує і наша підтримка Першої Української Мото Академії. Ми пишаємось дружбою з її чи не найяскравішими представниками: Славомиром Хілінським та Андрієм Головнею. Найкраще, що ми можемо для них зробити – це якісний сайт, який допоможе їм досягати нових вершин у цьому виді спорту.

Також ми вважаємо своїм обов’язком допомогти юному танцювальному колективу «Ластівка». Це надзвичайно талановиті діти, які достойно представляють танцювальне мистецтво в Україні. І в них також буде свій сайт – ми їм у цьому допоможемо.

Звичайно, неможна не згадати про Українську федерацію фігурного катання на ковзанах. Це кращі фігуристи країни, які достойно представляють її на різноманітних міжнародних змаганнях. Надати професійну допомогу у створенні функціонального сайту, який буде зручним і простим інструментом у спілкуванні між членами клубу, ми також вважали за честь.