Професійна предметна фотозйомка


Предметна фотозйомка – це зйомка певних предметів з слушно підібраним ракурсом, світлом і розміщенням. Метою є отримання максимально точного зображення товару, прикраси, композиції.

Існують три основні напрямки: макрозйомка, рекламна фотозйомка для каталогів і художня фотографія.

За допомогою професійної предметної фотозйомки вдасться показати сильні і вигідні сторони товару. Сучасні технології та професійне їх використання дозволяють піднести будь-який предмет з найпривабливішої сторони.

Макрозйомка ювелірних виробів

Професіонали, які займаються макрозйомкою ювелірних виробів, підкреслюють, що з усіх видів предметної зйомки – макрозйомка найбільше потребує певних навичок. Ювелірні прикраси занадто маленькі та їм властивий блискучий елемент, тому без спеціальних програм та обладнання точно не обійтися.

Також усі фотографії макрозйомки ювелірних виробів потребують комп'ютерної постобробки, щоб зберегти свою справжню красу або підкреслити необхідні особливості.

Зрозуміло, у даному випадку необхідно професійне обладнання для макрозйомки - особливо якщо мова йде про комерційні цілі. Необхідна цифрова фотокамера з високою роздільною здатністю та спеціальний об'єктив для макрозйомки. Якісний предметний знімок складно зробити одним спалахом фотокамери, тому слід використовувати додаткові технології роботи зі світлом.

Рекламна зйомка для каталогу

Найбільш затребувана і найпоширеніша фотозйомка – це рекламна зйомка для каталогу. І зрозуміло чому, так як просування будь-якої продукції вимагає професійної візуалізації.

Предметна зйомка для каталогів має на увазі фотозйомку таких речей, як одяг і взуття, телефони і комп'ютери, дизайнерські предмети інтер'єру. Роблять такі фото на певному тлі з подальшою підготовкою кадрів для розміщення на сайті або у друкованому виданні.

Рекламна зйомка для каталогів потрібна практично для будь-якого інтернет-магазину, щоб мати можливість конкурувати якісними фотографіями своїх товарів.

Замовити предметну професійну зйомку

Приділивши недостатньо уваги зображенню товару в каталозі, в інтернет-магазині, або в будь-якому іншому веб-проекті, ви ризикуєте втратити клієнтів, які могли б зацікавитися фотографією товару, який має якісний товарний вигляд.

Не використовуючи рекламну фотозйомку, ви отримаєте значне зниження продажів та витіснення вашої продукції з ринку.

Компанія Nakitel враховує всі тонкощі процесу предметної зйомки товарів та використовує новітні технології фотозйомки. Вартість предметної фотозйомки та макрозйомки залежить від кількості матеріалу, ступеня обробки та розміру. Ми здатні надати будь-якому предмету якісний товарний вигляд.