Корпоративний портал


Корпоративний портал – це універсальний та багатозадачний інструмент, за допомогою якого можна серйозно спростити процес комунікації між співробітниками, постановку завдань та цілей, ведення та виконання проектів.

Переваги системи:

 • Ефективні комунікації

  Корпоративний портал – це соціальна мережа. Усі робочі інструменти знаходяться поруч. Якщо потрібно отримати статистику чи звіт – відішліть запит прямо з робочого комп’ютера.
  Спілкуйтесь у будь-якому зручному форматі. Обговорюйте проекти у текстовому, голосовому чи відео-чаті. Відкрийте доступ до проекту та працюйте над ним разом.

 • Управління проектами та завданнями

  За допомогою системи постановки завдань можна швидко та ефективно ставити короткочасні чи довготривалі цілі. Механізми делегування та контролю, а також календар завдань допоможуть підлеглим виконати їх точно та вчасно.
  Система градації важливості допоможе класифікувати завдання по терміновості їх виконання. Діаграма Ганта розрахує ефективність компанії в цілому та оцінить кількість та якість виконаних завдань окремого відділу чи співробітника.

 • Файли и документи

  Керуйте документами за допомогою «Битрикс24.Диск». Завантажте файли в систему та відкрийте доступ людині чи відділу, якому він призначений.
  Редагування документів відбувається в онлайн-форматі з використанням сервісів Google Docs та MS Office Online. На комп’ютері офісні програми можуть бути відсутніми, та це не перешкода. Зберігається історія редагування документа, тому ви завжди зможете переглянути правки чи відновити попередні версії файлу.

 • Планування та облік робочого часу

  Система обліку робочого часу значно підвищить дисципліну в компанії. Корпоративний портал дозволяє підраховувати загальний час роботи співробітника, відмічати початок та кінець робочого дня та тривалість перерв.
  Календар – чудовий інструмент для планування зустрічей та подій. Його можна синхронізувати з мобільним пристроєм та отримувати сповіщення поза робочим місцем. Також з використанням календаря ви зможете швидко організувати нараду через систему внутрішніх зустрічей та відзначити її результати.

 • CRM и співробітництво з клієнтами

  Відмічайте контакти з клієнтами у системі. Ви можете створювати динамічний план робіт, відзначати консультації, зустрічі та переговори, розсилати важливу інформацію, підбивати кошторис та виставляти рахунки.
  Також отримуйте повні статистичні дані угод та формуйте звітність. Синхронізуйте форму зворотнього зв’язку та відправляйте дані автоматично.

 • Управління персоналом

  Ви можете слідкувати за особистою ефективністю персоналу та керувати відділами. Встановлюйте відповідальних за виконання завдань, призначайте керівників та отримуйте всі необхідні дані про співробітників.
  Система дозволяє оперативно дізнаватися склад відділів та присутність працівників на робочих місцях. З її допомогою ви можете нагороджувати співробітників з високою продуктивністю та проводити опитування з особливо важливих питань.

 • Автоматизація робочого процесу

  Виконуйте рутинні завдання автоматично. Розсилайте листи та сповіщення, ставте завдання чи нагадування, публікуйте розпорядження та оформляйте офіційні документи.
  Документообіг між відділами можна зробити повністю автоматичним. Це спростить задачу працівникам та зменшить час відгуку.

Корпоративний портал підвищить ефективність та збільшить продуктивність кожного співробітника та всієї компанії в цілому. Компанія Nakitel допоможе розібратися у всіх нюансах використання системи та розповість про всі корисні функції.