Команда

Декілька слів про нас


Юрій Марченко
Юрій Марченко
Генеральний директор

Не просто Генеральний директор компанії «Накітель» - а її ідейний натхненник. Яскравий приклад молодого та енергійного керівника. Приймає безпосередню участь у всіх проектах і на всіх їхніх етапах. Не дивлячись на своє положення в компанії та суспільстві, манія величі не спостерігається. Перфекціоніст. Тому не сподівайтесь у наших роботах знайти хоч одну пропущену кому чи неправильно підібраний відтінок.

Трапляється, що колектив буває не дуже задоволений керівництвом. І це не наш випадок! Бо ми своїм керівником пишаємось!


Сергій Савенець
Сергій Савенець
Директор

Справжній представник творчої аудиторії. Може не згадати, де лежить його олівець, але напевне знає, як зробити яскравий і незабутній макет. Працює виключно за покликанням, і повністю віддає себе улюбленій справі. Якби йому дозволили жити на роботі – він би неодмінно цим скористався.

І, до речі! Не дивлячись на свій грізний вигляд, він дуже позитивний.


Аліна Пушкіна
Аліна Пушкіна
SEO-спеціаліст

А чи знаєте ви, що таке SEO? А Аліна знає! І може поділитися своїми знаннями та досвідом. Вона знає, що потрібно зробити для того, аби сайт опинився в топі, і щоб його бачили. А ще вона весела і позитивна. Оптимізм – це її невід’ємна риса. І вона готова поділитися ним із усіма.


Ольга Савенець
Ольга Савенець
Фотограф

Пече просто чарівні торти. А тут працює штатним фотографом. І світлини у неї виходять так само професійно. Завжди знає, кого і де потрібно зобразити. На підсвідомому рівні відзначає цікаві моменти і створює з них неймовірні композиції.

Уявляєте собі гарну тендітну дівчину з великим професійним фотоапаратом? Ось! Це вона!


Василь Бундзяк
Василь Бундзяк
Back-end Developer

Наш програміст. Працелюбний, професійний, відповідальний, завжди охайний, приємний у спілкуванні, доброзичливий. Так-так, це все про нього. Хто може краще за нього оформити кодовий скелет сайту чи програми? Нам це невідомо. Василь – кращий фахівець у своїй справі. Програмування для нього - не просто робота, а справжнє покликання, він знаходить в роботі натхнення і для нього просто не існує неможливого.
А ще він дуже вихований та інтелігентний.

Ми підозрюємо, що в нього є свій секретний код... Але він, звісно, в цьому не зізнається.


Станіслав Потапенко
Станіслав Потапенко
Менеджер

Робоча бджола компанії. У нас ніколи нічого не ламається і не виходить із ладу. У будь-якому разі, ми нічого подібного не помічаємо. Тому що за це відповідає Стас. І цим все сказано.

Як там кажуть? Справа майстра боїться? Ще й як боїться!


Сергій Сенін
Сергій Сенін
Людина, яка знає, як можна бути в потрібний час у потрібному місці. І, як гарний водій, він завжди повинен бути в різних місцях. Як йому це вдається? Мабуть, це, все-таки, досвід та професіоналізм.  
Вікторія Яременко
Вікторія Яременко
Редактор
Ксенія Михайлова
Ксенія Михайлова
Дизайнер
Даша Мех
Даша Мех
Копірайтер
Анастасія Мадяр
Анастасія Мадяр
Юрист
Олеся Сидоренко
Олеся Сидоренко
Дизайнер
Олександр Кравчук
Олександр Кравчук
Front-end Developer