Створення відеороликів


відео-матеріали для вашого сайту


У сучасному світі нікого не здивуєш текстовим або графічним наповненням сайтів. Ми звикли, що, зайшовши на той чи інший ресурс, ми повинні побачити, як мінімум, яскраві зображення, з якою-небудь текстовою інформацією.

Але вже наступний рівень – це відео-матеріал. Погодьтеся, що динамічна візуальна інформація краще сприймається, ніж текстова. Адже всі ми пам’ятаємо стару-добру рекламу з телевізора. Ми напевне знаємо, у якому ролику бачили той чи інший продукт.

А уявіть собі, наприклад, інструкцію користувача для щойно придбаного пилососа або телевізора. Скільки разів потрібно перечитати її текст, аби розібратися? А якщо подивитися відео-ролик, де вам послідовно покажуть, що куди вмикати і як це працює? Відчувається різниця, правда?

Головне – зробити цей відео-ролик якісно. Зображення і звук мають бути чіткими – користувач не повинен робити додаткових зусиль для того, щоб що-небудь роздивитися або розчути.

Таким чином, приходимо до висновку, що відео-наповнення сайту відіграє дуже значну роль у його подальшому житті і продуктивності. Тому не варто обходити його увагою.

Звертаючись до наших спеціалістів, ви можете бути спокійні за майбутній відео-матеріал вашого сайту. Тому що вони зроблять так, як має бути, тобто правильно.