Проект
Корпоративний ресурс для консалтингової компанії Franchise Group. Компанія надає послуги у сфері франчайзингу та є лідером галузі. Наше головне завдання – розкрити переваги Franchise Group, показати діяльність та донести до потенційних клієнтів вигоди. Дизайн мав відповідати фірмовому стилю та поєднувати в собі візуальну привабливість з покращеним досвідом взаємодії користувачів та високою інформативністю.
Кольори
#ef7e01
#556b99
#3d4c6b
#f5f5f5
Типографіка
Заголовок 1
PT Serif Bold
Текст
PT Sans Regular
Іконки
Наші дизайнери спеціально для проекту створили пакет іконок, який відповідає специфіці роботи компанії. Всі іконки виконані в єдиному стилі, що забезпечує цілісність ресурсу. Це чудовий спосіб візуалізації інформації.
Компетенції
6_1 6_2 6_3 6_4
Переваги для Франчайзі
1_1 1_2 S 1_4
Переваги школи
2_1 2_2 2_3 2_4
Франчайзинг
3_1 3_2 3_3 3_4
Пакет підтримки для Партнерів
4_1 4_2 4_3 4_4
Пакет підтримки для Партнерів
5_1 5_2 5_3 5_4
Компетенції
6_1 6_2 6_3 6_4
Компетенції
7_1 7_2 7_3 7_4
Перша школа франчайзингу
Розділ сайту, який є повноцінним лендингом з високою конверсією. Дизайн розроблений для максимального заохочення потенційних учнів школи та презентації її переваг. Сторінка містить багато візуалізації для приваблення уваги відвідувачів та підвищення якості сприйняття інформації. При цьому розділ школи хоч і є по своїй суті Landing Page для продажу курсу, проте гармонійно вписується в загальну концепцію ресурсу.
Ексклюзивні франшизи
Ось тут справді нашим дизайнерам було де розгулятися та дотягнути до максимуму повзунок креативу. Ексклюзивні проекти представлені у вигляді сторінок з оригінальним дизайном, який відповідає стилістиці конкретного бізнесу. Велика увага приділяється візуальній складовій – ми ніби показуємо суть франшизи зсередини та доступно подаємо інформацію.
Натисни, щоб переглянути детальніше
Адаптивність
Для сучасних сайтів адаптивність – це вже не привілей, а необхідність, яку диктують реалії ринку. З кожним роком мобільних користувачів стає дедалі більше і не за горами момент, коли це число перевищить кількість користувачів ПК. Тому дуже важливо, щоб сайт Franchise Group коректно відображався на різних екранах і всі відвідувачі мали повноцінний доступ до інформації. Ресурс Franchise Group – адаптивний сайт з можливістю комфортного користування на мобільних телефонах, планшетах, ноутбуках, ПК.
adaptive timbshot
adaptive timbshot
adaptive timbshot
adaptive timbshot
adaptive timbshot
adaptive timbshot
adaptive timbshot
Фотозйомка
Штатний фотограф провела зйомку в офісі Franchise Group. Знімки були використані в розділі команда, а також на сторінках ресурсу.
Портрети команди
Були відзняті портретні знімки кожного члена команди Franchise Group. 1
team-photo
team-photo
Для сторінок сайту фотограф зробила групові фото в приміщенні та на вулиці. 2
Всі відібрані фотографії отримали професійну обробку. 3
team-photo
Весь процес проходив у тісній співпраці з командою Franchise Group, працівники брали участь у процесі відбору знімків.
Весь процес проходив у тісній співпраці з командою Franchise Group, працівники брали участь у процесі відбору знімків.
Групові фото Деякі групові фото потребували не лише професійної обробки та кольорокорекції для досягнення єдиної колірної гами фотографій на сайті, а й інших маніпуляцій. Наприклад, додавання відсутніх членів команди до групового знімка.
Команда
, Nakitel
Василь Бундзяк, Nakitel
Василь Бундзяк
Back-end Developer
Олександр Кравчук, Nakitel
Олександр Кравчук
Front-end Developer
Ольга Савенець, Nakitel
Ольга Савенець
Фотограф
Сергій Савенець, Nakitel
Сергій Савенець
Директор
Аліна Пушкіна, Nakitel
Аліна Пушкіна
SEO-спеціаліст

Возврат к списку