зйомка для Діани Сідарович

тижнів підготовки
Будь-яка зйомка потребує детальної підготовки, від якої залежить результат на фото. Для створення персонального сайту стиліста Діани Сідарович нам знадобилося 6 тижнів клопітливої роботи. Кожний образ потребував ретельно підібраної локації, для відтворення стилю та художньої задумки.
великих фотосесій
Штатний фотограф створив 5 детальних фотосесій та обробив всі фото, для точної передачі стилю та магії образу, створеного стилістом. Робота була насиченою та творчою, при кожній зміні образу, було необхідно міняти локації. Головна ціль фотосесій - відображення різних стилів одягу, з найбільш вдалим поєднанням аксесуарів. Завдяки спільним зусиллям фотографа та стиліста, створено LOOKBOOK, в якому показані стильні, вишукані образи, як для повсякденних справ, так і для вечірнього виходу.
види зйомки
Ми провели зйомку моделей для жіночих та чоловічих образів різних стилів. За допомогою фотографії також продемонстрували зустріч з клієнтом, проведення консультації зі стилю та аналізу зовнішності та типу фігури. Останнім видом стала предметна зйомка частини гардеробу та подарункових сертифікатів, дипломів, кольорових карт та паспорта.
Команда
Ольга Савенець, Nakitel
Ольга Савенець
Фотограф

Возврат к списку