Блог
//КОЛИ ЛОГОТИП І СПРАВДІ “ВОГОНЬ”КОЛИ ЛОГОТИП І СПРАВДІ “ВОГОНЬ”
Uk
11 Квітня 2016

КОЛИ ЛОГОТИП І СПРАВДІ “ВОГОНЬ”

Nakitel, Накитель, Ми розробляємо майбутнє

Про цей елемент впевнено можна сказати: “Без логотипу як без рук”. Та до його створення варто відноситися надвідповідально, адже неякісний чи погано продуманий логотип може зіграти дуже злий жарт. Ми зібрали та узагальнили 8 універсальних порад від справжньої легенди графічного дизайну Пола Ренда, який славиться своїми корпоративними логотипами. Саме він є автором логотипів IBM, UPS, Enron, Морнінгстар, Inc., Westinghouse, ABC, NeXT Стіва Джобса та багатьох інших.
“Якщо в комунікативному бізнесі «імідж – це король», то квінтесенція цього іміджу, логотип – це коштовність в короні короля”, – таку характеристику дає Пол Ренд логотипам.

1. Унікальність врятує світ

Логотип має бути унікальним та якісно вирізнятися серед інших. Справді якісний логотип неможливо сплутати з чимось іншим. Не потрібно штампувати дублікати – це ніколи не спрацьовує.

2. Сила у поєднанні

Логотип отримує певне реальне значення лише в поєднанні з продуктом, послугою і т.д.. Його користь та значення витікає із властивостей того, що він символізує. В той же час, сам Пол наголошує, що відповідність логотипа змістові бізнесу не завжди відіграє велику роль. Та це не означає, що така відповідність небажана. Просто іноді ці співвідношення один до одного символа та об’єкта, що він символізує, є неможливими, а подекуди навіть недоречними.

3. Не варто грати у хованки

Пол переконує, що логотип має бути помітним та видимим. Хороший логотип той, який легко побачити.

4. Адаптивність – лого там, лого тут

Хороший логотип повинен підходити для абсолютно різних застосувань. Щоб і на футболках та чашках гарно виглядав, і на бренд воллах та рекламних банерах гармонійним був.

5. Незабутніми мають бути не лише відпустки

Ваш логотип повинен запам’ятовуватися – це одна із його головних цілей. Чудово, коли ваш логотип “випливає” відразу в пам’яті людей та ідентифікує.

6. Логотип без обмежень

Так, логотип має бути універсальним – в цьому переконаний Пол. Він повинен мати однакове значення для широкого кола людей. А це доволі складно, адже всі люди різні та індивідуальні. Для досягнення цього можна використовувати різні засоби, наприклад, колір чи певний образ.

7. Термін придатності - вічність

Не забувайте, що швидкоплинні модні тренди змінюються часто, але деякі речі залишаються незмінними завжди. Для логотипу варто знайти сильне ядро дизайну та позбутися зайвих деталей. Логотип має бути “позачасовим”.

8. Повідати багато, практично нічого не кажучи

Пол Ренд впевнений, що гарний логотип – простий та виконаний у стилі мінімал. «Складний дизайн, дизайн переобтяжений деталями і незрозумілий для людей, таїть в собі механізм власного руйнування», – переконує гуру графічного дизайну.
Це основа, про яку не варто забувати. Ми завжди працюємо над якістю наших логотипів. Якщо вам потрібен логотип, який “працює”, ми до ваших послуг.